Automaty online

2014-02-05 12:05 W Stanach Zjednoczonych, w Polsce i w zasadzie na całym świecie w kasynach ustawionych jest mnóstwo automatów z grami losowymi. W tym przypadku gra całkowicie oparta jest na losie i szczęściu. Gracz losuje z automatu odpowiedni układ na ekranie. Przy otrzymaniu wymaganej ilości takich samych lub uzupełniających się pozycji, na konto gracza przelana zostaje konkretna liczba żetonów.

W przypadku automatów, człowiek nie ma wpływu na to, co losuje maszyna. Istnieją podejrzenia, że zdecydowana większość automatów, ustawionych poza kasynami to automaty oszukujące. Automat często zaprogramowany jest tak, aby nie wypłacać kwoty poniżej pewnego poziomu, co skutkuje przekłamaniem podczas losowania.

Większość gier tego typu polega na uzbieraniu podobnego wzoru w pionie, poziomie lub po przekątnej. W rozliczeniu ogólnym, zarówno stawki, jak też wygrane na automatach są stosunkowo niskie, niemniej jednak często zdarzają się wygrane rzędu kilkudziesięciu tysięcy dolarów. W Polsce automaty do gier mogą być stosowane wyłącznie w specjalnie przygotowanych do tego miejscach lub w kasynach.